Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 31 980 ogłoszeń w całej Polsce

Obiekt sprzedaż, Lublin, Śródmieście, 0.00, 2255000.00

Lublin, Śródmieście, Centrum

2 255 000 zł3 361 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 671 zł/m2

BEZCZYNSZOWE , KOMERCYJNE , BARDZO NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA , IDEALNE POD KAŻDĄ INWESTYCJE.

Sprzedaż 39% udziałów w bardzo atrakcyjnej , rozwojowej nieruchomości komercyjnej o metrażu 3400m2 z zabudowaniami około 1500m2 na które składa się:

- kamienica 4-kondygnacyjna około 1200m2

-zespół garaży około 300 m2

bez konserwatora i mieszkańców socjalnych, oraz bez udziału miasta , zlokalizowanej w ścisłym centrum Lublina

W ramach sprzedawanych udziałów nabywca otrzyma wskazania i wyrównania w stosunku do poniższego metrażu :

- Lokal użytkowo-biurowo-magazynowy o metrażu 103m2, 4 pomieszczenia plus toaleta, zlokalizowany na parterze powyższej nieruchomości. Lokal posiada 2 wejścia, przy każdym wejściu mini rampa, na lokalu zostały wymienione okna oraz zrobiona elewacja z ociepleniem od strony frontowej lokalu .Istnieje możliwość podziału powyższego lokalu na 2 mniejsze z odrębnymi wejściami. Powyższy lokal sprzedawany jest z aktualnym najemcą komercyjnym. Przed lokalem znajduje się duży plac parkingowy i manewrowy.

- Powierzchnia około 220m2 zlokalizowana na ostatniej kondygnacji powyższej nieruchomości z wejściem z klatki schodowej, z możliwością aranżacji np.: pod funkcję mieszkalną, a także podziału na mniejsze metraże

Nieruchomość wyposażona jest w przyłącze elektryczne i siłowe, oraz wodno-kanalizacyjne, gaz znajduje się w ulicy w odległości około 10m od nieruchomości

Reszta udziałów należy do osób prywatnych, z których większość również nosi się z zamiarem ich sprzedaży-rozmowy indywidualne z resztą współwłaścicieli.

Ze względu na bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości w ścisłym centrum miasta , brak osób socjalnych na nieruchomości , możliwość odzyskania terenu pod stojącą tam zabudową , oraz bezpośredni utwardzony wjazd z ulicy Szewskiej idealnie nadaje się ona na wszelką działalność apartamentową, handlowo-usługową , hotelową , developerską , małe galerie, centra handlowe , inne inwestycje komercyjne.

W tym momencie trwają pracę nad miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dotyczącego również powyższego terenu.

Obok nieruchomości ,gdzie sprzedawany jest powyższy udział realizowane są dwie duże inwestycje. Planowana jest również rewitalizacja Podzamcza znajdującego się w niedalekiej odległości od powyższej nieruchomości.


Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biuro Nieruchomości Anma
@